Робоча зустріч

by hostwx

17 березня під головуванням в.о. селищного голови Георгія Єрка відбулась робоча зустріч депутатів Бородянської селищної ради з директором КНП БСР «Бородянська ЦРЛ» Ігорем Чебишевим. Було обговорено питання надання фінансової допомоги лікарні в рамках відповідної Програми.

Ігор Чебишев розлого поінформував стосовно можливості включення Бородянської ЦРЛ до мережі спроможних медичних закладів Бучанського району, щодо наявних пакетів медичних гарантій НСЗУ та існуючої проблематики з фінансуванням, оскільки галузь охорони здоров’я працює за принципом «гроші ходять за пацієнтом», тоді як під час війни частина населення і громадяни певних категорій до цього часу не повернулись у тергромаду.

Керівництвом Бородянської селищної ради та депутатами висловлено ряд критичних зауважень щодо функціонування медичної галузі та роботи її працівників.

За результатами обговорення вирішено розглянути питання щомісячної фінансової підтримки Бородянської ЦРЛ на позачерговій бюджетній комісії, аби надалі виділяти кошти відповідно фактичних потреб лікарні.

Читати також