Робоча поїздка Олександра Сахарука до Шибеного

by hostwx

Робоча поїздка Олександра Сахарука до Шибеного

13 травня селищний голова Олександр Сахарук здійснив робочу поїздку до села Шибене. В ході поїздки в супроводі т.в.о. старости села Ганни Власюк та депутата Любові Свінтуховської очільником громади оглянуто ремонт школи, ФПу та поштового відділення. Директор Шибенської філії Тетяна Лозенко поінформувала щодо встановлення вікон у класах та підготовки спеціального обладнання до нового навчального року за програмою НУШ, зупинилась на декількох моментах, що потребують вирішення, таких як приведення у відповідність електромережі в кабінеті інформатики та інш. 

У Шибенському фельдшерському пункті зроблено ремонт водопровідної та каналізаційної системи, встановлено сантехніку. Оновлення поштового відділення в селі  відбулося за підтримки депутата Любові Свінтуховської.

У подальшому Олександр Сахарук оглянув аварійну ділянку дороги біля ставу, де внаслідок значного навантаження та погодних умов сталось руйнування покриття та конструкції. На завершення робочої поїздки він зустрівся з представниками Спілки рибалок, які активно займаються облаштуванням ставу та його благоустроєм.

Читати також