Робоча поїздка Олександра Сахарука до Шибеного та Нового Залісся

by hostwx

16 липня селищний голова Олександр Сахарук у рамках обїзду старостинських округів у супроводі начальника відділу освіти Тетяни Кравчук та завідувача сектором із питань комунікацій та інформаційної політики Ірини Тюпи-Гришиної відвідав Шибене та Нове Залісся.

Серед питань, порушених цього дня в.о. старости Ганною Власюк та депутатом Любов’ю Свінтуховською, були капітальний ремонт електромережі в будинку культури, благоустрій території, обрізка дерев. Очільник громади також оглянув місцеву бібліотеку, фельдшерсько-акушерський пункт, ремонт шляхопроводу,  обговорив із керівництвом закладу освіти підготовку до нового навчального року.

У Новому Заліссі Олександр Сахарук спільно зі в.о. старости Олександром Леоненком відвідали новий спортивний майданчик, обладнаний сучасними тренажерами та знаряддям для занять воркаутом. Він має зручне та правильне розташування в центрі села на території опорного навчального закладу. Його офіційне відкриття заплановано на кінець липня. В самій школі практично завершено всі заплановані ремонтні роботи, тож оновлені класи, зали та рекреації чекають на учнів і вчителів. У ході поїздки очільник громади також ознайомився з ходом робіт на мережі водопостачання, зокрема, тут здійснюється на шести вулицях заміна запірної арматури.   

Читати також