Робоча нарада

by hostwx

19 червня селищний голова Олександр Сахарук провів робочу нараду з керівниками комунальних організацій та структурних підрозділів селищної ради. Головним завданням для всіх натепер має бути відновлення Бородянщини – підкреслив очільник громади. Заради цього мають об’єднатися всі, хто готовий працювати на благо громади. Ним запропоновано окрему зустріч у ЦНАПі з депутатами БСР, які мають бажання долучитись до інформаційно-роз’яснювальної роботи з цього та інших питань по своїх округах.

 В ході засідання Олександром Сахаруком заслухано інформацію з усіх напрямків життєдіяльності тергромади. Поліцейський офіцер громади Олег Маєвський зупинився на співпраці щодо встановлення дорожніх знаків та операції «Акциз». Директор Бородянської філії КОЦЗ Сергій Колосовський повідомив, що натепер на обліку в статусі безробітних 164 особи. Директорка КУ «Центр надання соціальних послуг» Ірина Мельниченко поінформувала про подальше облаштування модульного офісу. Начальниця відділу культури, молоді та спорту Наталія Вишинська зазначила, що до переліку 59 об’єктів Експериментального проєкту КМУ потрапив і Бородянський палац культури імені Тараса Шевченка, де будуть і кабінети Дитячої школи мистецтв. Директор КП БСР «Бородянкатеплопостачання» Віктор Разуменко зупинився у виступі на капітальних ремонтах 6 об’єктів, що тривають наразі, та підготовці до опалювального сезону.

На нараді директор КНП БСР «Бородянська ЦРЛ» Ігор Чебишев доповів щодо проблематики з фінансуванням,  окреслив аспекти реконструкції лікарні, яка розпочалась демонтажем старої недобудови, додавши, що натепер НСЗУ затверджено для закладу 14 пакетів медичних послуг. Директор КНП БСР «Центр ПМСД» Микола Бовсуновський у виступі закликав усіх робити планові і бажані вакцинації, в т.ч. від COVID-19, хоча натепер у громаді відсутні хворі коронавірусом.

Начальниця фінансового управління Олена Григораш повідомила, що виконання бюджету складає 101 %, тоді як на кінець травня – 113 %. Начальниця відділу забезпечення діяльності ради (секретаріату ради) Таїсія Баскакова озвучила пропозицію реорганізувати комісії в зв’язку з відсутністю депутатів.

За результатами наради Олександром Сахаруком надано ряд доручень.

Читати також