Робоча нарада

by hostwx

8 червня відбулася робоча нарада щодо проєктів містобудівної документації на місцевому рівні, зокрема, Плану зонування території населеного пункту смт Бородянка Бучанського району Київської області та Генерального плану смт Бородянка Бучанського району Київської області. На зустрічі були присутні в.о. селищного голови Георгій Єрко, заступник селищного голови Костянтин Мороз, начальник відділу містобудування та архітектури Бородянської селищної ради Юрій Міщенко, розробник Генерального плану Ольга Бакун, архітектор ТОВ «УВТ» Андрій Антоненко, селищні депутати, представники громадськості.

Присутніми було порушено чисельні питання щодо генерального плану та розділу зонування як у юридичній площині, так і в безпосередньому застосуванні при відбудові Бородянки згідно експериментального проєкту КМУ за принципом «краще, ніж було». Мова також ішла про будівництво у Бородянці індустріального парку та аеродрому, про створення нових робочих місць та пошук інвестицій.

Розробник Генерального плану Ольга Бакун зупинилась, на перспективах розвитку і можливостях, які надає генеральний план, таких як довгострокова стратегія планування та забудови, використання території населеного пункту в інтересах громади з урахуванням державних, громадських та приватних інтересів.

Найбільше мешканців селища турбувало будівництво на місці знищених російськими окупантами багатоповерхівок та нових осель у приватному секторі. Зокрема, Андрій Антоненко запевнив, що відбудова Бородянки на контролі у керівництва держави. Він докладно відповів на усі запитання щодо багатоповерхових новобудов на вул. Центральній, 340 та 353, проєкти яких розробляє його компанія, роз’яснивши, що замість демонтованої двохповерхівки буде сучасна шестиповерхівка, а у дворі нового дев’ятиповерхового будинку № 353 розміщуватиметься невеличкий меморіал «Бенксі». Всі будинки відповідатимуть сучасним нормам, будуть обладнані ліфтами та матимуть сховища. І це стосується всіх новобудов, бо основним гаслом експериментального проєкту КМУ є «краще, ніж було».

     

Читати також