Реалізація проєкту «Відновлення об’єктів теплопостачання, водопостачання та водовідведення на території Бородянської селищної територіальної громади»

by hostwx

22 лютого під головуванням в.о. селищного голови Георгія Єрка відбулась нарада за участі технічних спеціалістів офіційного Консультанта Північної екологічної фінансової корпорації  (НЕФКО) –  Ukrainian Technology Alliance в рамках  реалізації проєкту «Відновлення об’єктів теплопостачання, водопостачання та водовідведення на території Бородянської селищної територіальної громади». В засіданні також узяли участь в.о. директора КП БСР «Бородянкатеплопостачання» Віктор Розуменко, депутати Бородянської селищної ради Павло Остапченко та Олександр Михайлюк, керівники структурних підрозділів БСР.

Присутніми було обговорено механізм реалізації проєктів відновлення критичної інфраструктури за грантові кошти, надані НЕФКО в рамках програми «Підтримка ЄС реконструкції та відновлення критичної міської інфраструктури в Україні». З метою візуального обстеження відбувся виїзд на пошкоджені та зруйновані об’єкти водопостачання, водовідведення та теплопостачання громади.

Читати також