Проєкт «Сприяння соціальному згуртуванню постраждалих громад»

by hostwx

20 квітня відбулася зустріч із представниками Міжнародної організації з Міграції (МОМ) щодо реалізації проєкту «Сприяння соціальному згуртуванню постраждалих громад», що впроваджується за фінансування Республіки Корея в Бородянській територіальній громаді.

 В заході взяли участь начальниця відділу культури молоді та спорту БСР Наталія Вишинська, директорка КУ «Центру надання соціальних послуг Бородянської селищної ради» Ірина Мельниченко, завідувачка сектору місцевого розвитку БСР Анна Шарикова консультант роботодавця Бородянського відділу Бучанської філії КОЦЗ Інна Гнатченко, представники громади, ВПО та молодь.

На зустрічі було обговорено основні аспекти подальшої співпраці в рамках проєкту. Представник проєкту охарактеризувала можливості ініціативних груп, які братимуть участь у конкурсі грантів для реалізації соціальних заходів у громаді, та наголосила, що основною метою є сприяння соціальному згуртуванню постраждалих громад і підтримка відновлення пошкодженої або застарілої соціально-культурної інфраструктури. Для участі в конкурсі вирішено колективно заповнити аплікаційну форму проєкту та надіслати її у зазначені терміни.

МОМ надаватиме перевагу планам соціальних заходів, які найбільше відповідатимуть критеріям. Фінальний розмір гранту буде визначено МОМ.

Читати також