Програма «Справедливість для всіх»

by hostwx

Луганська обласна громадська правозахисна жіноча організація «Чайка» відкрила Громадський центр сприяння доступу до правосуддя на Київщині за підтримки USAID

 Справедливість для всіх. Саме цю ідею в межах однойменної програми реалізовує USAID, Агенція США з міжнародного розвитку. В межах цієї програми на Бородянщині Луганською обласною громадською правозахисною жіночою організацією «Чайка» розпочато проєкт «Громадський центр сприяння доступу до правосуддя».

Мета проєкту – покращити доступність та якість юридичних, правових послуг для вразливих, маломобільних груп населення шляхом наближення до них можливостей і послуг системи юстиції, правозахисту, інших служб.

Проєкт передбачає створення мобільної громадської приймальні (з виїздом юриста на місце проживання малобільних груп населення), опорного стаціонарного консультаційного пункту та гарячої лінії для отримання невідкладної консультації. Разом вони створюють Громадський центр сприяння доступу до правосуддя (ГЦЦП), який знаходиться за адресою: смт Бородянка, вул. Семашка, 1-а.

Години роботи: з 10:00 до 17:00 з понеділка по п’ятницю, з 10:00 до 15:00 – у суботу.

Гаряча лінія: +38 095 651 61 83;   +38 098 079 40 23.

 

 

Читати також