Представники Бородянської громади завітали до Немішаївського фахового коледжу

by Redaktor
Снимок экрана 2024 04 12 в 12.09.14

Відокремлений структурний підрозділ «Немішаївський фаховий коледж Національного університету біоресурсів і природокористування України» – заклад фахової передвищої освіти, в якому ведеться підготовка фахівців за 2-ма освітньо-кваліфікаційними рівнями: ОПС “Фаховий молодший бакалавр” та ОС “Бакалавр” на шести відділеннях за денною та заочною формами навчання.

В. о. Бородянського селищного голови Ірина Захарченко разом з заступником селищного голови, начальником відділу освіти та директорами ЗЗСО Бородянської територіальної громади, мали змогу відвідати Немішаївський фаховий коледж НУБіП України. Під час візиту побачили гарний рівень організації освітньої діяльності та матеріально-технічну базу коледжу. Представники коледжу продемонстрували : НВЛ “Колекційно-дослідне поле”, спортивний зал, укриття, пасіку, бібліотечно-інформаційний центр, НВЛ “Технології молока і молочних продуктів”, “Якість та безпека харчових продуктів та продовольчої сировини”, “Харчові технології в реальному часі”, навчальний лікувально-діагностичний центр ветеринарної медицини імені А.П. Радзіховського, навчально-виробничі лабораторії відділень “Електрифікація та відновлювальна енергетика”, “Експлуатація, технічний сервіс та обладнання”.

«Завдяки детальній екскурсії та інформативним розповідям заступника директора Олександра Вергелеса та Тетяни Лукерченко, ми отримали чітке уявлення про можливості, які пропонує коледж для підготовки фахівців за актуальними та затребуваними на ринку праці спеціальностями. Особливо приємно було скуштувати крафтову продукцію власного виробництва коледжу. Також висловлюю вдячність директору коледжу Володимиру Альохіну за гостинність та організацію цього візиту, сподіваємось на подальшу співпрацю, та наголошую, що 20 квітня 2024 року у коледжі планується проведення дня відкритих дверей», – повідомила в.о. Бородянського селищного голови Ірина Захарченко.

Читати також