Позачергове засідання виконавчого комітету

by hostwx

24 травня відбулось позачергове засідання виконавчого комітету Бородянської селищної ради під головуванням селищного голови Олександра Сахарука.

На порядку цього дня розглянуто наступні питання:

  1. Про проведення конкурсу на визначення виконавця послуги з вивезення побутових відходів на території Бородянської селищної територіальної громади.
  2. Про розгляд протоколу №4 про адміністративне правопорушення.
  3. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Бородянської селищної ради від 06.05.2021 року № 199.
  4. Про внесення змін до рішення від 09.04.2021 № 122 «Про затвердження проєктно-кошторисної  документації  «Будівництво набережної навколо озера (між вул. Центральна та вул. Паркова) в  сел. Бородянка Київської області».

З першого питання на засіданні доповіла начальник відділу з питань житлово-комунального господарства, транспорту, благоустрою, техногенно-екологічної безпеки, цивільного захисту та надзвичайних ситуацій Бородянської  селищної ради Людмила Хоменко, озвучивши вимоги до конкурсної документації та критерії оцінки конкурсних пропозицій. Членами виконкому вирішено накласти адміністративне стягнення у вигляді попередження за протоколом № 4, внесено зміни до рішення від 06.05.2021 № 199 в частині розробки порядку утримання кладовищ, інших місць поховань та їх охорони на території громади, а також підтримано внесення змін до проєктно-кошторисної документації в частині зменшення загальної вартості будівництва.

Читати також