Позачергове засідання комісії з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів, реалізації державної регуляторної політики, розвитку цінних паперів та інших фінансових інструментів, інвестицій та зовнішньоекономічних зв’язків

by hostwx

21 березня відбулось позачергове засідання комісії з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів, реалізації державної регуляторної політики, розвитку цінних паперів та інших фінансових інструментів, інвестицій та зовнішньоекономічних зв’язків під головуванням Дмитра Науменка. Комісією розглянуто питання фінансової підтримки медичних комунальних підприємств Бородянської селищної ради, зокрема, КНП БСР «Бородянська ЦРЛ», з метою можливості включення закладу до спроможної мережі закладів охорони здоров’я Київської області.

Комісією погоджено фінансування КНП БСР «Бородянська ЦРЛ» за рахунок додаткової дотації з Державного бюджету місцевому бюджету, наданої відповідно до розпорядження КМУ від 10.03.2023 № 209-р. Відповідний проєкт рішення буде надано на розгляд чергової сесії Бородянської селищної ради.

Довідкова інформація:

Управляє медзакладом-КНП рада територіальної громади села, селища, міста, району, області, яка є власником майна. Поточне керівництво ним, тобто оперативне управління, здійснює керівник підприємства. Повноваження керівника медзакладу-КНП визначає статут, складений на підставі Примірного статуту для комунального некомерційного підприємства. Медзаклад-КНП в особі керівника провадить свою діяльність на засадах господарської самостійності та самофінансування за фінансовим планом і планом розвитку медзакладу-КНП.

Читати також