Повідомлення про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки

by hostwx

Відповідно рішення Бородянської селищної  ради «Про розроблення Детального плану території земельних ділянок, загальною площею 22,0004 га, що розташовані за адресою: Майданівський старостинський округ №7 Бородянської селищної територіальної громади, з метою будівництва сонячної електростанції» № 3186-38-VIII    від 14 07.2023 року.,  розробляється Детальний план території земельних ділянок, загальною площею 22,0004 га, що розташовані за адресою : Майданівський старостинський округ №7  Бородянської селищної територіальної громади, з метою будівництва сонячної електростанції який, на вимогу Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», підлягає стратегічній екологічної оцінці (СЕО), звітом якої є розділ «Охорона навколишнього природнього середовища».

      Закон України «Про стратегічну екологічну оцінку» передбачає залучення громадськості до процесу СЕО.

Ознайомитись із Заявою про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки  можна в приміщенні Бородянської селищної ради за адресою: Київська обл., Бучанський р-н, смт. Бородянка, вул. Центральна буд.230 а ЦНАП та на сторінці Бородянської селищної ради в мережі Інтернет: https://bsr.gov.ua/

Зауваження та пропозиції від громадськості щодо визначення обсягу СЕО приймаються у письмовому вигляді на адресу: 07801, Київська обл., Бучанський р-н, смт. Бородянка, вул. Центральна буд.331  та на e-mail: [email protected] протягом 10 календарних днів з моменту оприлюднення тексту заяви (з 18.10.2023 р. по 27.10.2023 р.)

Орган відповідальний за прийняття пропозицій та зауважень – Бородянська селищна рада.

Читати також