Пошкоджені внаслідок військових дій об’єкти Бородянської територіальної громади

by Redaktor
345345345345іваджлльіважадліва

Переглянути матеріали ви можете за наступним посиланням:

БУКЛЕТ БОРОДЯНКА

Спалена, понівечена та пошматована Бородянка стала символом міцності духу та незламності волі. Фото вщент зруйнованих будинків, розстріляного пам’ятника Тараса Шевченка, кухонної шафки і майолікового півника, що утрималися на стіні зруйнованої багатоповерхівки, облетіли весь світ.

Під час бойових дій у 2022 році Бородянська селищна громада зазнала значних руйнувань. Повністю або частково було зруйновано 2234 об’єкти.

Зокрема, окупантами було зруйновано 80 багатоквартирних і 2116 приватних будинків, 10 шкіл та 6 дитсадків, 13 адмінзакладів, 7 закладів культури, 2 заклади соціального захисту, дороги та мережі життєзабезпечення мешканців громади.

Одразу після деокупації люди почали повертатися додому, щоб відновити та продовжити життя Бородянського краю.

Втім, у Бородянці та селах громади досі не відновлено 28 багатоповерхових та 1062 приватних будинків. Понад 5000 мешканців громади не можуть повернутися додому через відсутність житла.

Сума збитків, завданих лише житловому фонду та присадибним забудовам, за оцінками дослідження KSE Institute, складаэ 95 млн. доларів. Ця презентація візуалізує стан об’єктів критичної соціальної та житлової інфраструктури Бородянської громади. Ми мріємо про повернення наших мешканців до рідних домівок, про оновлену громаду, в якій органічно поєднається наша самобутність та кращі європейські практики.

Тож, запрошуємо до співпраці. Ваша допомога сьогодні – це повернення людей до своїх помешкань, відновлення шкіл, садочків, лікарень та надійна інвестиція у подальшу післявоєнну співпраццю.

Читати також