Пленарне засідання 35 сесії Бородянської селищної ради VIII скликання

by hostwx

22 березня відбулось пленарне засідання 35 сесії Бородянської селищної ради VIII скликання під головуванням в.о. селищного голови Георгія Єрка. Хвилиною мовчання присутні вшанували Героїв України, що поклали своє життя за суверенітет та незалежність нашої держави.

Після обговорення депутатами процедури та безпосередньо додатково внесених питань до порядку денного було розглянуто його першу частину – матеріали комісії з питань земельних відносин, агропромислового комплексу, природокористування, екології, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, представлені начальницею земельного відділу Анною Зеленко. Зі 49 питань більшість рішень прийнято у відповідності до рекомендацій комісії. Депутатами заслухано виступ проректора з науково-педагогічної роботи Київського державного університету імені Тараса Шевченка Олега Федевича щодо відведення земельної ділянки для практичних занять студентів у межах с. Пилиповичі, це рішення було підтримано.

Начальник юридичного відділу Сергій Демченко подав на розгляд сесії блок питань щодо оренди землі, оренди землі під нерухомим майном, надання згоди на продаж земельної ділянки, передачу та прийняття на баланс майна, тощо. Розгляд листів СТ «РОЗМАЙ» викликав тривалу дискусію та різновекторні пропозиції депутатів.  Голова комісії з питань земельних відносин, агропромислового комплексу, природокористування, екології, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток Павло Остапченко поінформував про виїзне засідання комісії з цих питань. Голова комісії з питань регламенту, депутатської етики, законності, правопорядку, забезпечення діяльності депутатів, розвитку і вдосконалення місцевого самоврядування, запобігання корупції Олег Бульбанюк запропонував зняти ці питання з порядку денного. Після перерви всі ці питання відправлено на доопрацювання. Також на доопрацювання направлено питання надання згоди Бородянському ліцею № 1 на списання з балансу основних засобів та малоцінних необоротних матеріальних активів, з якого дискутували директорка ліцею Інна Романюк та начальниця відділу освіти Наталія Новікова. Нею ж було проінформовано присутніх із наступного питання порядку денного щодо оприбуткування допомоги від благодійних фондів.

У другій частині засідання депутати розглянули заяви громадян на надання дозволу на розробку детального плану території земельної ділянки, про які доповів начальник відділу містобудування та архітектури Юрій Міщенко. Також підтримано внесення доповнень до двох програм відновлення жилого і нежитлового фонду Бородянської тергромади і затверджено Програму підтримки територіальної оборони та Збройних Сил України на 2023-2025 роки (доповідачка – начальниця відділу з питань ЖКГ, транспорту та благоустрою Людмила Хоменко). Традиційно тривалим на сесії було обговорення бюджетних питань, із яких інформувала начальниця фінансового відділу Олена Григораш. На доопрацювання на засіданні направлено звернення депутата Олександра Михайлюка щодо повернення скасованих доплат військовим. Надалі депутатами затверджено Положення про відділ праці та соціального захисту, Положення про відділ реєстрації місця проживання, Правила приймання стічних вод до централізованого водовідведення та інше.

У завершальній частині засідання найбільшу увагу та обговорення мав звіт в.о. селищного голови Георгія Єрка за проведену роботу в 2023 році. У виступі він подякував за співпрацю депутатам, волонтерам, міжнародним партнерам та всім активним мешканцям громади, які допомогли відновити роботу енерго-, водо- і газопостачання в Бородянці та селах після деокупації, у стислі терміни здійснити розмінування і налагодити роботу селищної ради та комунальних установ громади усіх галузей життєдіяльності. Для відновлення Бородянської тергромади зроблено багато, та ще більше роботи чекає надалі. (З повним звітом можна ознайомитися в матеріалах 35 сесії БСР).

В обговоренні депутатами Павлом Остапченком, Олегом Бульбанюком, Ігорем Конопацьким було порушено проблемні моменти 2022 року, які потрібно вирішити. Після дискусійного обговорення звіту, який мав бути взятий до відома, за результатами голосування його було відхилено.

Матеріали сесії буде опубліковано у визначені чинним законодавством України терміни. Ознайомитись із ними можна за посиланням: https://bsr.gov.ua/dokumenti-selishhnoyi-radi

Читати також