Пленарне засідання 33 (позачергової) сесії Бородянської селищної ради

by hostwx

13 січня відбулось пленарне засідання 33(позачергової) сесії Бородянської селищної ради під головуванням в.о. селищного голови Георгія Єрка. Хвилиною мовчання присутні вшанували всіх Героїв, загиблих за незалежність та свободу України у війні з російською федерацією.

Цього дня розглянуто 4 питання порядку денного, додаткове питання щодо розробки проєкту землеустрою під будівництво модульного Центру надання соціальних послуг вніс голова комісії з питань земельних відносин, агропромислового комплексу, природокористування, екології, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток Павло Остапченко.

Начальниця фінансового управління Олена Григораш представила на розгляд депутатам 3 інших питання. Звітуючи про підсумки фінансового року за 2022 рік, вона зазначила, що виконання бюджету тергромади склало 85, 6 %, найбільше недовиконання – ПДФО, акцизний податок, податок на майно, єдиний податок. Сесією затверджено Програму одноразової матеріальної допомоги на 2023-2025 рр. у новій редакції. Тепер заявникам не потрібно в пакеті документів надавати акт депутата, тоді як до заяви на отримання допомоги на дороговартісне лікування тепер потрібно надання медичної довідки форми № 028-о. Третім питання порядку денного було внесення змін до бюджету Бородянської селищної тергромади на 2023 рік, попередньо розглянуті на відповідній комісії БСР.

У «Різному» з питання оптимізації ФАПів виступив головний лікар КНП БСР «Центр ПМСД» Микола Бовсуновський, який, спираючись на свій попередній аналіз ситуації, надав роз’яснення щодо нерентабельності роботи декількох із цих закладів за відсутності пацієнтів. Його виступ викликав тривалу дискусію, де найбільш активними були депутати Володимир Тонюк та Павло Остапченко. Ними наголошено, що питання потребує додаткового вивчення з одночасним покращенням надання послуг сімейними лікарями та фахівцями «швидкої допомоги».

Читати також