“Підтримка українського бізнесу в умовах війни”

by hostwx

25 листопада відбулась нарада за участю в.о. селищного голови Георгія Єрка, директорки департаменту економіки Київської ОВА Наталії Погребної, начальника управління міжнародного співробітництва Київської ОВА Микити Геращенка, директора Агенції регіонального розвитку Київської області Олександра Ваховського, заступника селищного голови Костянтина Мороза, завідувачки сектору місцевого розвитку селищної ради Анни Шарикової, директора Бородянської районної філії Київського обласного центру зайнятості Сергія Колосовського, начальниці Бородянської ДПІ ГУ ДПС у Київській області Юлії Титенко, голови правління БО «Благодійний фонд «Міжнародний рух за права потерпілих внаслідок російської агресії» Наталії Целовальніченко, старост та підприємців Бородянської тергромади.

Відкриваючи нараду, в.о. селищного голови Георгій Єрко подякував усім за участь та наголосив, що підтримка українського бізнесу в умовах війни набула ще більшої актуальності в умовах атак російською федерацією енергетичної сфери України.  Директорка департаменту економіки Наталія Погребна у своєму виступі зазначила, що є різні шляхи відродження роботи малого та середнього бізнесу, зокрема, за рахунок грантової підтримки від міжнародних партнерів. У Київській області є ряд прикладів таких успішних кейсів.

На порядку денному розглянуто питання економічного відновлення звільнених територій, надання центром зайнятості послуг суб’єктам господарювання громади та податкові зміни в законодавстві в період воєнного стану. Особливу увагу приділено механізму відшкодування підприємцям збитків, заподіяних внаслідок військової агресії рф. Для присутніх також цікавою була інформація ФОП Олени Мартинюк щодо успішного прикладу отримання гранту на розвиток бізнесу.

Наприкінці наради завідувачка сектору місцевого розвитку Анна Шарикова подякувала всім за продуктивну роботу, підкресливши, що потрібно бути згуртованими та максимально працювати на результат задля забезпечення стабільності в такий надважкий для країни та кожного з нас час.

Читати також