Дитячий садок “Буратіно”

by hostwx

IMG_5096

Бородянський дошкільний навчальний заклад комбінованого типу (ясла-садок) №14 «Буратіно» гостинно відчинив свої двері для малят селища ще 36 років тому. За цей час у його стінах виховувалось не одне покоління бородянців.

На сьогодні у закладі перебуває 162 дитини, для потреб яких функціонують 6 груп, одна з яких – для дітей раннього віку, 5 – для дошкільного. Для дітей з вадами мовлення створено 2 логопедичні групи, де дітьми опікуються високопрофесійні спеціалісти – логопеди. В ранкові – з 7.00 до 8.00 та вечірні – з 17.00 до 18.00, години, працює чергова група.

Педагогічний колектив, який складають 15 педагогів, активно працює над створенням належних умов для гармонійного розвитку особистості дитини, впровадженням інноваційних методів у практику роботи дошкільного закладу. Серед педагогів є:

  • вихователь
    -методист;
  • музичний керівник;
  • 2 вчителі-логопеди;
  • практичний психолог;
  • 10 вихователівDSCN2724

До послуг наших вихованців та їхніх батьків – простора музично-спортивна зала, логопедичний, психологічний кабінети.

За словами О.Уальда «Кращий спосіб зробити дітей хорошими – зробити їх щасливими». Саме цій меті підпорядкована діяльність нашого колективу – зробити перебування дітей у дошкільному закладі максимально комфортним та наближеним до домашніх умов.

Офіційний сайт садочка:

http://borodianka-dnz-buratino.edukit.kiev.ua/