Олександр Сахарук зустрівся з мешканцями модульного містечка в Бородянці

by hostwx

16 червня селищний голова Олександр Сахарук зустрівся з мешканцями модульного містечка в Бородянці. Очільник громади окреслив у виступі перспективи відбудови Бородянки як за ініціативою Президента України  United24, так і за експериментальним проєктом КМУ, окремо зупинився на підготовці до наступної зими, проблематиці містечка, аби перебування тут людей було максимально комфортним, та відповів на численні запитання присутніх. Найбільше присутніх цікавило, яким чином відбуватиметься відновлення кожного конкретного будинку вул. Центральної в Бородянці та інших.

  • Я прагну вручити ключі від нових осель усім вам, –підкреслив Олександр Сахарук. – І зроблю для цього все можливе.

Мають бути скоординовані спільні дії усіх структур та місцевої влади, задіяних у відбудові. Не менш важливим є робота депутатів на округах, тут він відзначив громадську активність Ірини Захарченко як ініціативної та енергійної депутатки. Її небайдужість до долі мешканців зруйнованих будинків може слугувати прикладом для інших. Щодо будівництва або капремонта в кожному багатоповерховому будинку відбудуться загальні збори його мешканців. Що стосується відновлення сіл, то з наступного тижня відбудуться зустрічі-прийоми громадян у старостинських округах:

  • Бути в селищній раді й приймати рішення за вас – це неправильно, – зазначив Олександр Сахарук. – Робота місцевої влади має бути безпосередньо з людьми.                                                                     

Читати також