Зустріч Олександра Сахарука з мешканцями буд. № 2 вул. Паркової у Бородянці

by hostwx

17 червня селищний голова Олександр Сахарук був присутнім на загальних зборах жителів будинку № 2 по вул. Парковій у Бородянці.  Основною темою його виступу було відновлення Бородянської тергромади. Зокрема, в зазначеному будинку згідно експериментального проєкту КМУ буде здійснено капітальний ремонт. Що стосується існуючих натепер недоробок по встановленню вікон, ремонту даху та іншого – то причини цього вивчатиме відповідний аудит.

  • Ті питання, що у вас є, вони були і будуть, проте влада повинна бути не в кабінетах, а тут, біля вас і з кожним із вас, – підкреслив Олександр Сахарук.

Серед першочергових завдань для місцевої влади деокупованих територій важливо приділити увагу проблематиці повернення додому мешканців, які натепер ще знаходяться за кордоном або в статусі ВПО в інших громадах України. Для цього має бути побудовано нове житло і відновлено або створено нові робочі місця. Також існують чисельні юридичні аспекти, нюанси законодавства, в т.ч. щодо відновлення документів на майно, з якими зіштовхуються власники знищених агресією рф квартир і будинків, тут потрібна допомога на рівні народних депутатів Верховної Ради України.

Не меншу увагу у виступі Олександром Сахаруком приділено наступному опалювальному сезону в умовах війни з рф, що триває, а також виконавчій дисципліні та належному виконанню посадових обов’язків працівниками тих підрозділів селищної ради, які безпосередньо надають послуги громадянам.

  • Нам із вами потрібно дивитися в перспективу, на майбутнє, – підсумував зустріч очільник Бородянської громади. – У нас є сьогодні можливість якісно, по-новому підійти до відбудови Бородянки.

Цього дня на загальних зборах також були присутні представники ГО «Рада ОСББ Київської області» Вікторія Коломієць і Наталія Шевченко, а також представники ліфтового господарства ТОВ ”УСЛ”, які взяли участь у тривалому обговоренні щодо створення ОСББ у цьому та іншому багатоповерхових будинках Бородянської тергромади і відповіли на запитання громадян.

Читати також