Олександр Сахарук зустрівся з директором Бородянського центру соціально-психологічної реабілітації населення Олегом Пономаренком

by hostwx

6 липня селищний голова Олександр Сахарук зустрівся з директором Бородянського центру соціально-психологічної реабілітації населення Олегом Пономаренком. Очільник громади оглянув будівництво та поспілкувався з керівником Центру щодо майбутньої співпраці і тих соціально важливих послуг, які зможуть тут отримувати учасники бойових дій та інші категорії громадян. Актуальним та  важливим для тергромади є цей проєкт триповерхової споруди з приміщеннями різного призначення плюс сучасне бомбосховище на 200 чол. Цей масштабний будівельний майданчик, який розгорнувся на місці колишньої будівлі, знищеної обстрілами російських танків, радує око активними темпами робіт та потужною технікою.

Довідково: “Бородянка-Центр” є флагманським проєктом Мінветеранів, будівництво якого ведеться за підтримки партнерів міністерства. Відновлення Центру патронує Президент України Володимир Зеленський, який вже віддав на його відбудову сто тисяч доларів – грошову винагороду, яку отримав разом із Медаллю Свободи, що вручають у США видатним світовим діячам.

   

Читати також