Олександр Сахарук відвідав Дмитрівку, Новий Корогод та Нову Греблю

by hostwx

14 липня селищний голова Олександр Сахарук продовжив об’їзд старостинських округів громади, ним відвідано Дмитрівський, Новокорогодський та Новогребельський відповідно.
Цього дня Олександр Сахарук спільно зі своєю заступницею Ольгою Михальовою зустрівся на місцях із в.о. старост, керівниками закладів освіти та культури, працівниками ФАПів, місцевими підприємцями.

У Дмитрівці в.о. старости Роман Вінцик поінформував щодо здійсненого благоустрою, потреб первинної ланки медицини, співпраці з орендарями. Вирішено встановити у ФАПі та бібліотеці енергозберігаючі вікна та восени закласти основу майбутнього скверу в центрі села.

В Новому Корогоді нагальним є облаштування навісу на дитячому майданчику в дитсадку, відсутність гарного спортивного майданчика та закладу культури. Спільно зі в.о. старости Тетяною Вороною було обговорено можливість створення в приміщенні колишнього правління колгоспу сучасного культурно-освітнього простору для людей різного віку з урахуванням потреб наближених сіл.

У Новій Греблі очільник Бородянської ОТГ Олександр Сахарук оглянув ремонтні роботи у закладі освіти, зокрема, встановлення нових вікон у спортивному залі та ремонт у початкових класах. Ним наголошено, що завдяки органічній співпраці влади, меценатів і активних небайдужих батьків отримується найкращий результат – комфортні умови для якісного навчання школярів.

 

Читати також