Олександр Сахарук у рамках національної програми “ВідНОВА:UA” зустрівся з представниками молодіжної спільноти з усієї України

by hostwx

14 серпня селищний голова Олександр Сахарук у рамках національної програми “ВідНОВА:UA” зустрівся в Бородянському палаці культури імені Тараса Шевченка з представниками молодіжної спільноти, що з’їхалась до тергромади з усієї України. Спікером зустрічі виступила голова Молодіжної ради при КОВА Діана Прідьма.

Спілкування відбулось у невимушеному легкому стилі, коли очільник громади розповів про ключові аспекти відбудови Бородянської тергромади і відповів на запитання присутніх. Серед іншого їх цікавило, як голова вибудовує стосунки з молоддю, чи враховує сучасні тенденції щодо розвитку галузі освіти, культури і спорту, чи дослухається до думок та пропозицій Молодіжної ради громади. Не меншу цікавість викликали давні сторінки історії Бородянщини та період окупації російськими військами під час повномасштабного вторгнення на Київщину в 2022 році.

Довідково: Учасниками Програми відновлюватиметься приміщення в Палаці культури, яке буде облаштовано як молодіжний простір з метою задоволення потреб активно зростаючої молодіжної спільноти: для проведення заходів неформальної освіти, тут молодь громади може організовувати своє змістовне дозвілля, відбуватимуться виставки місцевих майстрів і майстринь. Координацію здійснюватиме Молодіжна рада «STORK» при Бородянській селищній раді.

   

Читати також