Олександр Сахарук провів виїзний прийом громадян у Качалівському старостинському окрузі

by hostwx

17 серпня селищний голова Олександр Сахарук провів виїзний прийом громадян у Качалівському старостинському окрузі за участі старости Валентини Пилипенко та селищного депутата Олександра Савченка. Відновлення зруйнованого майна в селах має свою специфіку, зокрема, для власників домогосподарств окрім відбудови житла не менш важливим є відбудова зруйнованих допоміжних приміщень – для утримання домашньої худоби, збереження зібраної городини та збіжжя. Села старостату були в окупації і під обстрілами російської техніки, тож тут приватні оселі зазнали чисельних руйнувань. Проте завдяки активній громадянській позиції та плідній синергії старости і місцевого депутата за допомогою благодійних фондів і донорів у цьому окрузі вже вирішено багато проблем.

Та є ситуації, коли працівниками підрядних організацій роботи було виконано не в повному обсязі, кандидатів на допомогу матеріалами та ремонт фондами обрано за незрозумілими критеріями, є потреба в додаткових будівельних матеріалах. З усіх цих та інших питань і звертались присутні на прийомі до Олександра Сахарука, отримуючи роз’яснення та практичні поради.

По завершенню прийому Олександр Сахарук відвідав кабінети Качалівської філії ОЗО «Загальцівський ліцей», стадіон зі штучним покриттям і укриття для школярів, обговорив із Валентиною Пилипенко та Олександром Савченком питання відновлення роботи в старостаті відділення Укрпошти, ремонту ФАПу та подякував їм за сумлінну, натхненну працю на благо тергромади.

 

Читати також