Олександр Сахарук: Головним має бути справедливість, людяність, професіоналізм

by hostwx

15 червня голова Бучанської районної державної (військової) адміністрації Данило Мавлянов спільно зі Бородянським селищним головою Олександром Сахаруком провів зустріч із апаратом та керівниками структурних підрозділів і комунальних підприємств Бородянської селищної ради. У виступі очільник району подякував Георгію Єрку за роботу в складний час деокупації Бородянщини і зазначив, що потрібно докласти ще більше зусиль для відновлення і розвитку тергромади. Мова йшла, зокрема, про створення нових робочих місць завдяки збудованому індустріальному парку та розміщенню там релокованих і нових підприємств, про відбудову житла та інш.

Звертаючись до присутніх, Олександр Сахарук зазначив, що на чільному місці для нього завжди був закон, завжди була та залишається людина. Очільник громади анонсував важливі рішення з наріжних питань життя Бородянської тергромади, а також зупинився на ряді кадрових і  організаційних питань:

  • Головним має бути справедливість, людяність, професіоналізм, – підкреслив Олександр Сахарук. – І наближаємо спільно, всі разом нашу Перемогу.                                   

Читати також