ОГОЛОШЕННЯ про умови проведення конкурсу з визначення підтримки фізичної особи за утримання корів молочного та молочно-м’ясного напряму продуктивності на територіях, на яких велися бойові дії

by hostwx

За напрямом дотація фізичним особам за утримання корів молочного та молочно-м’ясного напряму продуктивності на територіях, на яких велися бойові дії, отримувачами коштів обласного бюджету є зареєстровані в Київській області  фізичні особи – власники корів.

Перелік територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих російською федерацією, затверджений наказом Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України від 22 грудня 2022 року № 309.

Дотація здійснюється в обсязі до 1000 грн на 1 голову корів, яка утримувалась фізичною особою в період  з 24 лютого 2022 року по 01 вересня 2023 року.

Конкурсна комісія розпочинає приймання заявок на участь у конкурсі та документів, що додаються до них, у день оприлюднення оголошення про  умови проведення конкурсу, а закінчує 01 жовтня поточного року.

Власники корів, які мають намір отримати дотацію, подають до 01 жовтня 2023 року на розгляд конкурсної комісії такі документи:

1) заяву про надання дотації (зразок додається);

2) копії паспортів великої рогатої худоби, виданих у встановленому порядку;

3) виданий в установленому порядку витяг з Єдиного державного реєстру тварин станом на 24 лютого 2022 року та на 01 вересня 2023 року (видає витяг ДП «Агентство по ідентифікації та реєстрації тварин», адреса: місто Київ, вул. Старокиївська, 10 г; тел.: (067) 234 47 06);

4) копію паспорту громадянина України;

5) копію реєстраційного номеру облікової картки платника податків, або паспорту громадянина України (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та офіційно повідомили про це відповідний контролюючий орган і мають відмітку у паспорті);

6) довідку про банківські реквізити, видану банківською установою, в якій відкрито рахунок фізичної особи.

Пакет документів направити на адресу управління агропромислового розвитку Київської обласної державної адміністрації – вул. Велика Васильківська,13/1, м. Київ, 01024.

Документи, подані не в повному обсязі, повертаються фізичній особі у п’ятиденний строк.

Заявки, що надійшли після закінчення строку їх подання, не розглядаються.

Конкурсна комісія до 15 листопада поточного року на підставі поданих документів визначає обсяг дотації фізичним особам за утримання корів молочного та молочно-м’ясного напряму продуктивності на територіях, на яких велися бойові дії, та приймає рішення про включення фізичних осіб до реєстру фізичних осіб, які є власниками корів та яким нарахована дотація за утримання корів молочного та молочно-м’ясного напряму продуктивності на територіях, на яких велися бойові дії.

У разі відмови в наданні дотації позичальнику надсилається у триденний строк після прийняття рішення конкурсною комісією обґрунтована письмова відповідь із зазначенням причин відмови.

Довідкову інформацію можливо отримати за номером (044) 293-39-72.

Читати також