Надання адміністративних послуг Бородянською ДПІ за січень 2024 року

by Redaktor
податкова

Впродовж січня 2024 року фахівцями Бородянської ДПІ ГУ ДПС у Київській області громадянам та представникам бізнесу надано 294 адміністративні послуги, із них 177 в електронній формі.

Найактуальнішими послугами серед відвідувачів Бородянської ДПІ у цей період стали:

  • отримання реєстраційного номеру облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків – 100;
  • отримання відомостей з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків про суми та джерела виплачених доходів та утриманих податків – 6;
  • реєстрація реєстратора обліку розрахункових операцій – 6;
  • реєстрація програмного реєстратора обліку розрахункових операцій – 40;

Також зареєстровано 29 платників єдиного податку та надано 69 витягів з реєстру платників єдиного податку, зареєстровано 13 розрахункових книжок, зареєстровано 2 платників податку на додану вартість, надано 6 витягів з реєстру платників податку на додану вартість, зареєстровано 19 книг обліку розрахункових операцій.

Платникам податків варто знати, що всі адміністративні та інші послуги надаються відповідно до вимог технологічних карток та нормативних документів, якими керуються фахівці Державної податкової служби. Ця інформація, а саме стандарти надання кожної послуги, є у відкритому доступі – в розділі «Адміністративні послуги» на субсайті ДПС у Київській області.

Також звертаємо увагу, що для отримання адміністративних та інших послуг радимо використовувати електронні сервіси ДПС України, зокрема, Електронний кабінет платника податків (cabinet.tax.gov.ua).

Бородянська ДПІ

Читати також