Молодіжний парламент Бородянки співпрацюватиме з селищною владою

by Redaktor
Снимок экрана 2024 02 12 в 20.08.29

В.о. Бородянського селищного голови провела зустріч з Молодіжним парламентом Бородянки, створеного активною молоддю та лідерами учнівського самоврядування Бородянської громади. Під час зустрічі у форматі неофіційного спілкування обговорили питання браку можливостей для молоді у населених пунктах громади, необхідність долучення молоді до плану розвитку Бородянщини, плани щодо проведення спортивних, освітніх та мистецьких заходів у закладах освіти і не тільки.

Молодь змогла не лише познайомитися з керівництвом селища, обговорити та запропонувати потенційні проєкти та розповісти про проблеми селища очима активної молоді та представників учнівського самоврядування.

«Все, що робить сьогодні селищна влада – в інтересах наступних поколінь. Під час зустрічі з усім складом Молодіжного парламенту Бородянки вкотре переконалася, наскільки талановита молодь нашої громади. Детально розглянула їхні ідеї, обговорили питання залучення молоді до плану розвитку селища. Важливо, що молоді люди прямо та відкрито говорять з владою, зокрема, що протягом тривалого часу не було ефективної комунікації між молоддю та владою в селищі», – повідомила в.о. Бородянського селищного голови Ірина Захарченко.

Головною метою діяльності Молодіжного парламенту Бородянки є залучення активної та талановитої молоді до участі у розвитку громади, активізація учнівського самоврядування та допомога у реалізації ідей та проєктів.

Читати також