«Літо дитинства» у Бородянці

by hostwx

1 червня до Міжнародного дня захисту дітей у Бородянській ОТГ відбулись цікаві та різноманітні заходи. В Бородянці паті-бум «Літо дитинства» зібрав на різних локаціях як малечу, так і дорослих. Цього дня кожен знайшов на святі в Михайлівському парку щось за своїми уподобаннями.

Вітаючи громаду, селищний голова Олександр Сахарук побажав малечі та дорослим гарного літнього відпочинку, міцного здоров’я та здійснення мрій. Серед почесних гостей на святі була присутня обласна депутатка Галина Єрко.

Синергія творчості та спорту, культури та безпеки надала святу різнобарвні численні відтінки та особливу тональність. Завдяки співпраці творчого колективу Палацу культури імені Тараса Шевченка (директор Наталія Бузовецька), Бородянської дитячої музичної школи мистецтв (директор Олександр Ліхачов), Дитячо-юнацької спортивної школи (директор Володимир Шома), Центру дитячої та юнацької творчості (директор Наталія Двораківська), Центру соціально-психологічної реабілітації (директор Людмила Бойко), Публічної бібліотеки (директор Валентина Вашуленко), Центру надання соціальних послуг (директор Ірина Мельниченко) було передбачено розваги на будь-який смак.

Київський театр «Камелот» презентував повчальну виставу про Буратіно, який намагався за допомогою інших казкових персонажів погасити  пожежу в місті. На відкритій сцені глядачів порадували концертні номери талановитих вихованців Дитячого музичної школи мистецтв та акторів школи сучасного та народного танцю «Енерджі денс» (керівник Володимир Кушніренко). Як і завжди, вразили показові виступи та майстер-клас від Клубу рукопашного бою «Фенікс» (головний тренер Василь Семиряжко).

Селищний голова Олександр Сахарук цього дня вручив відзнаки переможцям шашкового та шахового турнірів, які відбулись напередодні свята. На дітей та дорослих також чекали захоплюючі конкурси від рятувальників та поліції, Школа безпеки від рятувальників, кінологів і вибухотехніків, показові виступи пожежних. Бажаючі випробували себе в Школі юного туриста Центру дитячої та юнацької творчості, взяли участь у майстер-класах майстринь Бородянщини, грали в стріт-футбол і сімейну  рухавку «Веселковий парашут» та брали участь в інших розвагах.

Читати також