Лайфхаки від ДТЕК Київські регіональні електромережі: як економити на світлі від 200 грн/місяць

by Redaktor
Сума економії на світлі з Лічильником День Ніч ДТЕК Київські регіональні електромережі

Лічильник «День/Ніч» допомагає платити за світло менше, споживаючи електроенергію вночі. Тому ДТЕК Київські регіональні електромережі рекомендує замовити цей прилад і пропонує практичні поради, як з його допомогою за мінімальних зусиль зберігати від 200 гривень на місяць.

Заощаджуйте власні кошти, придбавши Лічильник «День/Ніч». Це можливо завдяки тому, що прилад фіксує обсяг енергоспоживання окремо вдень та вночі. З 23:00 до 7:00 вартість електроенергії на 50% нижча порівняно з іншим періодом доби.

У кожному домі є техніка, яка споживає електроенергію постійно, – наприклад, холодильник і Wi-Fi роутер. Лише з нею за наявності Лічильника «День/Ніч» ви зможете економити на рахунку за електроенергію 200 гривень при загальному місячному споживанні 500 кВт-год, не змінюючи свого побуту і звичок.

А щоб зекономити ще більше, спробуйте використати наші лайфхаки:

  1. Найпростіше – заряджайте всі свої гаджети вночі.
  2. Нагрівайте воду в бойлері вночі. Якщо у вас немає можливості запрограмувати нагрів води на конкретний час, прийміть душ о 22:00 – 23:00. Тоді бойлер нагріватиме наступний об’єм води вночі.
  3. Використовуючи нічний режим у всій можливій техніці. Це може бути пральна та посудомийна машини, мультиварка.

Виконуючи ці пункти, ви будете зберігати у вашому бюджеті вже близько 400 гривень щомісяця при споживанні 500 кВт-год, а за рік – близько 4,5 тис. гривень.

Швидко й зручно замовити встановлення Лічильника «День/Ніч» можна на сайті ДТЕК Київські регіональні електромережі у розділі «Клієнтам» — «Комплексна послуга», виконавши три кроки:

  • обрати послугу та заповнити заявку;
  • отримати на електронну пошту рахунок та дату виконання замовлення;
  • сплатити рахунок.

До комплексної послуги входить власне лічильник, послуги з демонтажу старого приладу, встановлення нового, опломбування та програмування для роботи в режимі день/ніч.

Читати також