Київська обласна рада і гуманітарна організація Project HOPE підписали меморандум про допомогу Бородянському психоневрологічному інтернату

by hostwx

Минулого тижня команда міжнародної гуманітарної організації Project HOPE зустрілась з керівництвом Бородянського психоневрологічного інтернату. У зустрічі брали участь команда Project HOPE на чолі з Джорджіо Тромбаторе, директором представництва Project HOPE в Україні, Ярослав Добрянський, перший заступник голови Київської обласної ради, а також Марина Ганіцька, директор Бородянського психоневрологічного інтернату.

Під час зустрічі було обговорено подальші партнерські стосунки між Project HOPE та Київською обласною радою, а також розглянуто надану раніше допомогу Бородянському психоневрологічному інтернату, зокрема, поточний ремонт та потужний генератор на 110 КВ. Також обговорювалося питання підвищення якості медичної допомоги пацієнтам, покращення умов їхнього проживання та навчання, а також забезпечення необхідного медичного обладнання та препаратів.

У результаті зустрічі було підписано меморандум про співпрацю між Project HOPE та Київською обласною радою. Цей документ закріплює наміри сторін спільно працювати над забезпеченням необхідної медичної допомоги та покращенням умов проживання пацієнтів.

“Ми дуже вдячні Project HOPE за вже здійснену підтримку нашого закладу та сподіваємось на подальшу співпрацю”, – сказав перший заступник голови Київської обласної ради Ярослав Добрянський. Слова вдячності від всіх пацієнтів та працівників висловила і директор інтернату Марина Ганіцька.  Джорджіо Тромбаторе подякував громаді за теплий прийом та запевнив всіх учасників у намірах організації Project HOPE щодо продовження комплексної підтримки закладу.

Зазначимо, що Project HOPE має низку успішно реалізованих проєктів з реновації в Україні. Зокрема, її зусиллями було відновлено два корпуси Ірпінської центральної міської лікарні, які були пошкоджені під час минулорічного наступу росіянами, лікарню та аптеку в Бородянскій громаді, амбулаторію в с. Дмитрівка та два обʼєкти в Чернігівській області. Наразі Project HOPE також працює над будівництвом двох амублаторій в Київській та Сумській областях. Як відомо, у червні 2022 року МОЗ спільно з Project HOPE підписали меморандум, який відкрив багато можливостей для співпраці у відновленні сфери охорони здоров’я та забезпеченні її необхідною допомогою.

Читати також