Концерт Бородянської дитячої школи мистецтв

by hostwx

18 травня Бородянська дитяча школа мистецтв уперше після трирічної перерви представила громадськості звітний концерт своїх талановитих і непересічних музикантів та співаків.

У перші дні повномасштабного вторгнення військ російської федерації на Київщину будівля школи зазнала обстрілів танками, внаслідок чого вигоріло вщент і приміщення, і всі унікальні музичні інструменти. Проте завдяки підтримці міжнародних та українських донорів, благодійних фондів та меценатів натепер матеріально-технічну базу закладу відновлено. У вступному слові директорка школи Оксана Шевченко, зокрема, відзначила та подякувала за допомогу Спілці українців у Румунії та Спілці українців у Фінляндії, ГО «Демократична сокира», оперній співачці Олені Гребенюк, БФ Voice for Ukraine UK та Iryna Gould, Радіо Ісландія та інш. Заступник селищного голови Костянтин Мороз привітав учнів школи, батьків та всіх присутніх з такою довгоочікуваною мистецькою подією, яка відбувається в деокупованій Бородянській тергромаді, незважаючи на те, що триває війна з росією. До його привітань доєднались начальниця відділу освіти Наталія Новікова та начальниця відділу культури, молоді та спорту Наталія Вишинська.

Протягом концерту глядачі захопленими оплесками зустрічали дитячий хор, молодший ансамбль гітаристів, фортепіанний, естрадно-інструментальний та ансамбль гітаристів. Виступи Артема Фесюка та Діани Ковтун, переможців та лауреатів чисельних міжнародних і всеукраїнських конкурсів, були сповненими натхнення та щирості. Своїм яскравим виконанням музики та пісень також порадували Матвій Герасимець, Богдана Большакова, Анна Стецюк, Марія Клевчук, Катерина Большакова, Аделіна Чабаненко, Максим Горбаченко, Олександра Рябчук, Вероніка Попова, Ірина Гурнович, Єгор Любонько, Олександр Балахонов, Аліна Сімакова.

   

Читати також