ЮНІСЕФ оголошує онлайн програму підтримки молодіжних проектів

by hostwx

ЮНІСЕФ оголошує онлайн програму підтримки молодіжних проектів

Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) оголошує набір молодіжних команд для міжнародної інноваційної програми UPSHIFT Україна. Молоді люди з усієї України зможуть отримати менторську підтримку та фінансування до 60 тисяч гривень для реалізації власних проектів у сфері соціальних інновацій.

Глобальна інноваційна програма UPSHIFT впроваджується ЮНІСЕФ у 23 країнах світу, щоб навчити молодь навичкам 21 століття та поширювати знання про соціальні інновації. Участь у програмі передбачає роботу з менторами та фінансову підтримку для молодіжних ініціатив, які направлені на вирішення проблем молоді та пошуку інноваційних рішень для їхніх громад.

До участі в онлайн програмі запрошують молодіжні команди з 3-5 учасників віком від 14 до 22 років з усіх областей України. Для подачі необхідно заповнити та подати до 15 серпня 2020 р. просту заявку за посиланням: https://bit.ly/UpshiftUkraine.

Організатори особливо зацікавлені підтримати проекти у таких сферах, як медіаграмотність та безпека в інтернеті; діджиталізація, освіта та культура онлайн, особливо під час пандемії COVID-19; навколишнє середовище та зміна клімату; працевлаштування молоді, соціальне підприємництво та навички; психологічне здоров’я підлітків та молоді.

«Через пандемію понад 1,6 мільярда дітей та молоді в усьому світі не можуть відвідувати заняття та переходять на дистанційне навчання. Зараз як ніколи важливо, щоб молодь отримала необхідні навички та компетенції для їх розвитку. Ми проводимо набір на програму UPSHIFT онлайн, щоб молоді люди з усіх куточків України могли долучатися та отримувати ті навички, що допоможуть їм стати успішними в майбутньому», – зазначила Лора Білл, В.о голови Представництва ЮНІСЕФ в Україні.

У 2018-2020 роках у програмі взяли участь більше 700 молодих людей. Загалом, 90 молодіжних команд отримали фінансування для своїх проектів на загальну суму близько 6 млн. гривень від Європейського Союзу, Уряду Японії, ING Bank та Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Більше про програму на сайті UPSHIFT Україна або на Фейсбук сторінці. За детальною інформацією звертайтеся до: Ніна Сорокопуд, ЮНІСЕФ в Україні, тел. +380503882951, [email protected]

 Джерело: ЮНІСЕФ в Україні.

Читати також