Ірина Захарченко, в.о. Бородянського селищного голови, виступила на Recovery Construction Forum Ukraine

by Redaktor
Снимок экрана 2024 04 15 в 10.07.40

У Києві відбувся Recovery Construction Forum Ukraine, який зібрав представників влади та будівельної галузі для обговорення найактуальніших питань відновлення та розвитку України.

Основні теми форуму – це відбудова України: пріоритети державної політики, пілотні проєкти з відбудови, запуск процесів відновлення у громадах, програми фінансової підтримки України, міждержавна політика, залученість країн світу до відбудови, умови партнерства та можливості співпраці у відбудові, технічне регулювання будівництва.

Організатори форуму: Конфедерація будівельників України та міжнародний виставковий оператор Premier Expo Ukraine.

«Recovery Construction Forum Ukraine став важливою платформою для обміну досвідом та пошуку рішень щодо відбудови України. Хочу зазначити важливість об’єднання зусиль влади та бізнесу для ефективної відбудови України, необхідність інвестування у сучасні та інноваційні рішення, значення прозорих відносин з інвесторами та створення сприятливого інвестиційного клімату, а також віра в те, що спільними зусиллями зможемо відбудувати Україну кращою, ніж вона була до війни. На форумі також проводився розіграш, 4 сертифікатів по 250 тис. на відбудову від Caparol, Бородянська громада подала 8 проєктів та отримала один з таких сертифікатів.», – повідомила в. о. Бородянського селищного голови Ірина Захарченко.

Читати також