Як орендувати?

by hostwx

Як взяти участь в аукціоні та стати орендарем об’єкта комунального майна?

  1. Перейдіть до рубрики “Оренда майна”, оберіть розділ «Переліки об’єктів нерухомого майна» на офіційному сайті Бородянської селищної ради (bsr.gov.ua) і детально ознайомтесь із переліком вакантних для оренди об’єктів комунальної нерухомості.
  2. Оберіть цікавий для себе об’єкт.
  3. Зареєструйтесь на будь-якому із десятків підключених до системи Prozorro.Продажі майданчиків – інформація про торги ідентична на всіх майданчиках. Бородянська селищна рада співпрацює на підставі договору з електронним майданчиком E-tender.
  4. До участі в аукціоні допускаються всі бажаючі. Для цього потрібно подати свою заяву на участь через особистий кабінет на обраному учасником аукціону електронному майданчику і, крім того:

–  Сплатити гарантійний та реєстраційні внески. Інформацію про суму гарантійного та реєстраційного внеску ви можете знайти в оголошенні про передачу майна в оренду. Реєстраційний внесок становить 0,1 мінімальної заробітної плати, діючої станом на 1 січня поточного року. Сьогодні це 600 грн. Гарантійний внесок розраховується в залежності від стартової орендної плати або площі об’єкта та пропонованого строку оренди. Наприклад, для строку від 5 до 10 років – це чотири стартові орендні плати. ( в разі, якщо була проведена оцінка майна, якщо стартова ціна визначалася на основі залишкової балансової вартості майна, гарантійний внесок визначається за формулою, згідно п.581 Порядку передачі в оренду державного та комунального майна).

– Якщо ви програєте аукціон, гарантійний внесок повертається на ваш рахунок, а реєстраційний – ні. (Реєстраційний внесок повертається лише у випадку, якщо аукціон був скасований).

– Якщо вас оберуть переможцем аукціону, ви підпишете протокол аукціону, договір оренди, вам буде повернута частина гарантійного внеску (з гарантійного внеску оператор електронного майданчика вираховує кошти – винагороду оператора).

–  Подайте свою цінову пропозицію на торги.

  1. Беріть участь в аукціоні та перемагайте.
  2. Лише переможець аукціону проходить кваліфікацію.
  • Всі учасники беруть участь в торгах інкогніто. Бородянська селищна рада не взаємодіє з жодним із них і не знає, хто саме бере участь в аукціоні.
  • Перевірка всіх документів відбувається лише після проведення аукціону і лише щодо переможця аукціону.
  • Переможець аукціону має підписати протокол аукціону.
  1. Переможець аукціону повинен сплатити авансовий платіж у розмірі орендної плати за 2 місяці (з ПДВ) та забезпечувальний депозит у розмірі орендної плати за 2 місяці (без ПДВ) та укласти договір оренди з балансоутримувачем об’єкта оренди і орендодавцем – Бородянською селищною радою.

Вітаємо! Ви – орендар!