«Я сумуватиму за тобою, школо!»

by hostwx

Завершальним тижнем червня в Бородянській тергромаді, в гімназіях та ліцеях відшуміли яскраві та сумні випускні вечори. На щастя, на відміну від інших громад України, освітянським святам Бородянщини не завадила повітряна тривога чи атака російських ракет – урочисті лінійки супроводжували лише притаманні цій порі року гуркоти грому.

Чисельних гостей зібрав у себе на подвір’ї Бородянський академічний ліцей, тоді як Бородянський ліцей № 1, де зараз активно триває реконструкція, обрав локацією зустрічі прилеглий селищний стадіон. Бородянський селищний голова Олександр Сахарук звернувся до ліцеїстів із щирими напутніми словами, підкресливши, що всі випробування, які випали на їхню долі, молодь витримала:

  • Я пишаюсь кожним і кожною, – наголосив очільник Бородянської громади. – Ви – дійсно героїчне покоління… Бажаю вам і надалі бути гідними нашої героїчної держави, бути відданими патріотами, розумними, креативними, спортивними, мудрими.

Цього дня Олександром Сахаруком за підтримки депутатського корпусу та ініціативи відділу освіти за особливі успіхи в навчанні вручено чотирьом володаркам «золотих медалей» Сертифікати на 5 тис. грн.

Серед почесних гостей були голова комітету культури Сейму Литовської Республіки Вітаутас Юозапайтіс, радник Посольства Литовської Республіки в Україні Маріюс Дунда, обласна депутатка Галина Єрко, начальниця відділу освіти Наталія Новікова, депутати Бородянської селищної ради.

Кожний навчальний заклад тергромади креативно та своєрідно підійшов до сценарію випускного свята – десь це було, як у телесеріалі, десь – як при створенні світу. Водночас на обличчях батьків і випускників була радість разом із сумом, бо в Україні триває війна і майже в кожній родині є воїни та воїнки, на яких ми чекаємо.

В добру путь, молодь! Миру всім нам і Україні!

   

Читати також