Голова Бучанської районної державної (військової) адміністрації Данило Мавлянов провів виїзний прийом громадян у Бородянці

by hostwx
Сьогодні голова Бучанської районної державної (військової) адміністрації Данило Мавлянов провів виїзний прийом громадян у Бородянці.
До голови зверталися з питаннями:
– врегулювання проблеми полігону твердих побутових відходів у селі Нове Залісся, який знаходиться на дуже малій відстані від помешкань жителів села;
– скарга на недобросовісного підрядника ремонтних робіт у пошкодженому внаслідок обстрілів російських військ будинку по вулиці Центральна, 425-а у Бородянці, де після проведених робіт з перекриття даху у деяких мешканців протікає стеля, а також підрядником не проведено роботи з відновлення вентиляційних шахт, що ставить під загрозу отримання мешканцями дозволів на використання газового обладнання.
Данило Мавлянов особисто дав роз`яснення щодо проблем, які хвилюють громадян. Відповідні рекомендації щодо піднятих питань будуть надані певним підрозділам.
Голова районної державної (військової) адміністрації і надалі здійснюватиме виїзні прийоми громадян у територіальних громадах району.
Інф. Бучанської районної військової адміністрації

Читати також