19 серпня ГО «Українська жіноча варта» запрошує всіх бажаючих на вишкіл з тактичної медицини. Мета заходу: навчити жінок надавати медичну допомогу під час військових дій, соціальна згуртованість українців, підтримка та допомога під час війни.
Місце проведення: смт Бородянка, фойє Палацу культури імені Тараса Шевченка. Початок заняття о 10:00, тривалість заняття з 10 до 15 год. (приходьте за 10 хвил.). Кількість учасниць обмежена. З собою потрібно мати зошит і ручку (за бажанням, воду та щось для перекусу).
Для участі у вишколі заповніть Google форму: https://forms.gle/VHJbcMwBw3WQxC6j6
Після реєстрації Вам зателефонують, щоб підтвердити Вашу участь.
Заняття складається з лекції та практичних вправ. Тренер – військовий волонтер із досвідом проведення курсів по тактичній медицині та домедичній підготовці для військових та цивільних, членкиня Української Жіночої Варти Марія Горобець.
У рамках чотиригодинного курсу Ви дізнаєтеся та навчитеся наступному:
- тактичні зони та як їх розрізняти;
- що таке турнікет, як його правильно накладати собі та пораненому побратиму;
- першочерговість обстеження пораненого та надання йому невідкладної допомоги (спочатку зупинити кровотечу, потім запобігти пневмотораксу, потім вже голова, кишківник, переломи інше);⠀
- послідовність забезпечення дихання;
- як запобігти пневмотораксу;
- як зафіксувати перелом;⠀
- як евакуювати пораненого до безпечного місця;⠀
- як тампонувати рану;⠀
- превентивні заходи збереження життя та вторинний огляд, інше.