Георгій Єрко провів чергові щотижневі наради

by hostwx

5 грудня в.о. селищного голови Георгій Єрко провів чергові щотижневі наради з керівниками структурних підрозділів, організацій, служб та комунальних установ громади. Наріжною темою обговорення була ситуація з енергопостачанням та роботою критичної інфраструктури, на що впливають тривалі відключення електроенергії. Серед інших нагальних тем – функціонування медичної галузі в умовах війни, демонтаж будинків у Бородянці, підтримка соціально незахищених категорій громадян, надання послуг із теплопостачання, тощо.

Начальниця відділу освіти Тетяна Кравчук поінформувала про роботи зі спорудження сховища в Дружні, ремонтних роботах по системі опалення в закладі освіти в Загальцях та завершенні угорськими партнерами облаштування там модульного дитсадка. Начальниця фінансового управління Олена Григораш зазначила, що виконання бюджету громади за листопад складає 84,7 %. Начальниця відділу культури, молоді та спорту Наталія Вишинська повідомила, що у палаці культури імені Т.Шевченка тривають роботи з облаштування там пункту обігріву. На окремій нараді очільники старостинських округів прозвітували про ситуацію на місцях та існуючі проблеми.

Підсумовуючи виступи, Георгій Єрко подякував старостам за сумлінне ставлення до своїх обов’язків, зокрема, належний контроль ситуації, моніторинг соціально незахищених груп населення, психологічну підтримку людей.

 

Читати також