Година Землі 2016

by hostwx

earth-day-earth-in-hands1У суботу 19 березня о 20.30 люди по всьому світу вимкнуть світло на одну годину, Годину Землі, щоб показати необхідність об’єднаних дій для збереження природи нашої планети.

Година Землі була розпочата у 2007 році незалежною природоохоронною організацією Всесвітнім фондом природи WWF в Австралії з метою привернення уваги до проблеми зміни клімату. У 2008 році ця успішна акція поширилася світом, у ній взяли участь більше 50 мільйонів людей у 35 країнах світу. Україна приєдналася до всесвітньої кампанії у 2009 році.

Година Землі 2015 була безпрецендентним успіхом – приєдналися більше 7000 міст у 172 країнах з усього світу. Серед тих, хто підтримав подію, були мери Парижу, Гонк-Конгу, Ріо-де-Жанейро, відомі політики, діячі культури та багато інших.  В Україні до кампанії долучилися більше 50 міст та містечок, у тому числі Київ, Одеса, Львів, Харків, Полтава та інші.

Всесвітній фонд природи планує поліпшити результати та розвинути цей успіх у 2016 році. Окрім символічного вимкнення світла на 60 хвилин, цьогорічна кампанія робить наголос на необхідності щоденних дій кожного громадянина, компанії та уряду у сфері енергоефективності, збереження навколишнього середовища, ощадливого використання природних ресурсів задля подолання проблеми зміни клімату і досягнення гармонії з природою.

Читати також