Дитсадок Шибеного відтепер працює в новому приміщенні

by hostwx

4 вересня в Шибенській філії ОЗО «Новозаліський ліцей» вдруге відбулось 1 вересня, бо цього дня за участі чисельних гостей тут урочисто розпочав свою роботу дитсадок, який переміщено в оновлені кабінети та кімнати закладу. Бородянська територіальна громада завдячує за це БФ Світлани Легкої «Світлий» та її амбасадорам, а також Швейцарській організації Solidarite Franches-Montagnes-Ukraine.

Привітати дітей та батьків у Шибене приїхала народна депутатка Ольга Василевська-Смаглюк,  старший сержант 36-ї бригади морської піхоти, оборонець Маріуполя Михайло Діанов, зіркова гостя – знана актриса та співачка Оля Полякова, обласна депутатка Галина Єрко, селищна депутатка Любов Свінтуховська, представники 53 ОМБр, яка звільняла Бородянщину від російських військ.

Бородянський селищний голова Олександр Сахарук спільно з начальницею відділу освіти Наталією Новіковою привітав шибенців та всіх присутніх із цією важливою для всією тергромади подією та вручив Подяки і пам’ятні подарунки БФ «Світлий», його президенту Світлані Легкій та всім дотичним.

Тривалими оплесками зустріли виступи народної депутатки Ольги Василевської-Смаглюк, яка підкреслила, що навчання є першим із важливого після Перемоги України, і Михайла Діанова, який говорив про любов до України і боротьбу за неї, та інших спікерів.

А ті, для кого і було це свято, – радісна малеча та школярі,  запускали кульки, отримували подарунки та бавились із аніматорами.

 

Читати також