Двері з розбомбленого росіянами будинку в Бородянці встановили як експозицію у м.Відень

by Redaktor
Img 3911

Імерсивна експозиція “Living The War”, що відкрилася у Відні, знайомить світ з жахливими наслідками російської агресії в Україні.

Одним з експонатів виставки ОБСЄ стали спалені двері з будинку селища Бородянка, який був зруйнований російською бомбою 1 березня 2022 року, тоді російська бомба повністю зруйнувала цілу секцію будинку, з п’ятого по перший поверх  за адресою: вул. Центральна 427. Загалом ще протягом дня у селищі було зруйновано російськими загарбниками вісім багатоквартирних будинків, багато їх жителів було поховано під руїнами. Ця трагедія забрала життя багатьох людей, а ці двері – мовчазний свідок злочину, скоєнного росією.

Ці двері – з невеличкого українського міста Бородянка. Два роки тому за ними був чийсь дім. Ми часто говоримо, мій дім – моя фортеця. Лише два роки тому за цими дверима у людей була ранкова кава та довгі розмови ввечері, як ми це часто робимо. Але зараз всього цього вже немає – через російську агресивну війну”, – підкреслив Микита Потураєв, очільник української парламентської делегації в ПА ОБСЄ.

Двері з Бородянки – це не просто експонат. Це суворе нагадування про те, що може чекати на Україну та на світ, якщо не зупинити загарбників.

✅Переглянути відеоролик

🔗Посилання на статтю Укрінформ

Читати також