ДТЕК Київські регіональні електромережі вже капітально відремонтував понад 230 кілометрів електроліній для підготовки електромереж області до зими

by hostwx

ДТЕК Київські регіональні електромережі капітально відремонтував 230 кілометрів повітряних електроліній та виконав 44 ремонти на підстанціях та розподільчих пунктах різного рівня напруги. Такі роботи сприяють підвищенню стійкості електромереж Київщини під час пікових навантажень в осінньо-зимовий період. Окрім ремонтів, незважаючи на війну в країні, компанія продовжує інвестувати в розвиток та модернізацію. Зокрема з початку року вона вже реконструювала та переоснастила 33 підстанції різного класу напруги.

Українці пройшли найскладніший ОЗП в історії країни. Однак майбутня зима 2023-2024 років матиме не менше викликів. Тому енергетики ДТЕК Київські регіональні електромережі активно готують електрообладнання міста. Зокрема вже відремонтували 42 трансформаторні та розподільчі пункти середнього й низького рівнів напруги.

«ДТЕК Мережі – основа і підтримка для нормального життя країни та наших клієнтів. Наразі фахівці компанії проводять поточні ремонти та обслуговують енергообладнання Київщини. Щоб взимку люди були зі світлом. Загалом цьогоріч ми виконаємо капітальний ремонт 1328 кілометрів повітряних ліній, на 8 великих підстанціях та 217 трансформаторних і розподільчих пунктах. Ці заходи дозволять знизити вірогідність аварій на електромережах та легше пройти опалювальний сезон», – зазначив Віталій Шайда, генеральний директор ДТЕК Київські регіональні електромережі.

Окрім регламентних ремонтів, попри війну, столичні енергетики також піклуються про розвиток та модернізацію енергосистеми Київщини. Зокрема вони вже реконструювали 33 енергооб’єкти різного рівня напруги. До кінця року загальна кількість оновлених об’єктів становитиме 47.

Також компанія продовжує замінювати мешканцям області старі лічильники, котрі виходять з терміну експлуатації. Замість них монтують нові двозонні, що допомагають користуватися перевагами більш вигідного «нічного» тарифу, а також автоматично передають покази споживання електроенергії.. Зокрема енергетики вже змонтували понад 27 тисяч таких приладів із запланованих цьогоріч понад 41 тисячі.

ДТЕК Київські регіональні електромережі також закликає обслуговуючі компанії відповідально поставитись до підготовки багатоповерхівок в містах до зими. Адже саме вони опікуються та відповідають за стан внутрішньобудинкових мереж. Щоб електропостачання будинків було надійним, перед початком осінньо-зимового періоду ЖЕКи, ОСББ, керуючі компанії мають обстежити своє обладнання, провести необхідне технічне обслуговування та усунути наявні несправності.

Читати також