Дружня зустріч у модульному містечку в Бородянці

by hostwx

1 червня виповнився рік, як у згорьованій Бородянській тергромаді, що тільки почала оговтуватись від окупації військами рф, було відкрито перше в Україні від початку повномасштабного вторгнення модульне містечко для тимчасового проживання громадян. Збудовані завдяки дружній Польщі, а пізніше Уряду Литви, натепер тут функціонує 6 модулів, де проживає більше 300 мешканців. Це здебільшого жителі Бородянки, чиї оселі були знищені авіабомбардуванням російськими літаками. Нещодавно сюди також приїхали ВПО з інших регіонів – Херсонщини, Луганщини, Донеччини, Харківщини та Маріуполя.

Заступник селищного голови Костянтин Мороз звернувся до мешканців містечка з теплими словами спогадів про те, як вибудовувалась його спільнота, підкреслив, що громадою зроблено все для максимально можливого комфорту перебування людей у цьому тимчасовому житлі. Він наголосив, що Бородянка потрапила до експериментального проєкту відновлення КМУ, тож нові багатоповерхівки для бородянців буде зведено за принципом «краще, ніж було».

 З духовними словами підтримки до присутніх також звернувся настоятель Храму Різдва Пресвятої Богородиці ПЦУ отець Дмитро (Кошка).

Подарувати гарний настрій та підтримати земляків до них на гостину завітали аматорський колектив «Надвечір’я» під керівництвом Олега Лича, народний аматорський ансамбль народної пісні «Криниченька» під керівництвом Сергія Слеба, вокалістки Бородянської дитячої школи мистецтв Діана Ковтун та Ангеліна Чабаненко, естрадно-інструментальний ансамбль під керівництвом Євгенія Василенка, гітарист Гандзійчук. Цього дня на мешканців модульного містечка очікували приємні подарунки та смаколики від ФОП Арутюнян і World Central Kitchen,  гуманітарна допомога БФ «Кіновол» від Юрія Гузовського та Юрія Гаркавого, а для 20 першачків – учнівське приладдя та рюкзаки від народної депутатки Ольги Василевської-Смаглюк.

       

Читати також