Допомога сім’ям із дітьми

by hostwx

У цей нелегкий для нашої країни час ми згуртувались і зрозуміли, наскільки важливим є небайдужість та підтримка. Небайдужі громадяни роблять все, щоб забезпечити необхідним найбільш постраждалі верстви населення та допомогти тим, хто цього потребує. Найуразливішою категорією залишаються сім`ї з дітьми.

Служба у справах дітей Бородянської селищної ради висловлює найтепліші слова подяки депутатам селищної ради Ірині Захарченко, Дмитру Науменку, Павлу Остапченку, Володимиру Віннічуку та іншим за турботу і участь, за організацію та координацію волонтерської допомоги.

Окремі слова нашої вдячності чисельним друзям та партнерам! Зокрема, благодійній організації «Благодійний фонд «Співдружність України», релігійній громаді м. Тернопіль «Церква добрих змін», благодійній організації «Благодійний фонд «Будівництво та розвиток Бородянщини» – за надану гуманітарну допомогу для сімей з дітьми, які проживають на території нашої громади та опинились в скрутних життєвих обставинах. Дякуємо за підтримку та ваші щирі і чуйні серця. Сподіваємось на подальшу допомогу та співпрацю!

На фото: старости Бородянської тергромади та мешканці отримують гуманітарну допомогу

Читати також