До уваги ВПО!

by hostwx

11 жовтня 2023 року у приміщенні ЦНАПу Бородянської селищної ради (2 поверх) за адресою: смт Бородянка, вул. Центральна, 230а з 10-00 до 16-00 координатори Проєкту “Житло для життя: комплексні рішення для внутрішньо переміщених осіб(ВПО)” проведуть консультування з подальшим супроводженням внутрішньо переміщених осіб та мешканців громади з питань:

– супровід ВПО щодо відновлення своїх прав на житло;

– житлові проблеми ВПО та членів громади, чиї будинки були пошкоджені/зруйновані у результаті бойових дій;

– щодо надання компенсацій з використанням послуги «єВідновлення» за постановою КМУ від 21.04.2023 № 381;

– щодо надання компенсацій за знищені обєкти нерухомого майна за постановою КМУ від 30.05.2023 № 600.

А також консультації для людей, які втратили житло внаслідок війни (вразливих груп населення – осіб з інвалідністю, ВПО, жінок, що перебувають в скрутному становищі).

Отримати онлайн консультації можна кожного робочого дня за номерами телефонів регіональних координаторів:

– Вікторія Коломієць, тел.: +380930663653, e-mail:[email protected]

– Наталія Шевченко, тел.: +380674042626.

Слід зауважити, що більшість питань, з якими минулого разу звертались люди до координаторів проєкту переважно стосувалися знищеного нерухомого майна та можливості отримати компенсацію з використанням засобів порталу Дія щодо «Компенсації за знищене нерухоме майно».

Проєкт “Житло для життя: комплексні рішення для внутрішньо переміщених осіб(ВПО)” створено Громадською організацією «Київський міський осередок Всеукраїнської громадської організації «Громадська мережа ОПОРА» завдяки отриманому гранту від Програми «Підтримка організацій громадянського суспільства (ОГС)» в Україні у межах фінансової підтримки Посольства Великої Британії. Програма реалізується Crown Agents у партнерстві з International Alert і у співпраці з Crown Agents in Ukraine.

Читати також