До уваги ВПО!

by hostwx
Повідомляємо про те, що у рамках Проєкту “Житло для життя: комплексні рішення для внутрішньо переміщених осіб(ВПО)” 13 вересня 2023 року з 10-00 до 17-00 відбуватиметься консультування з подальшим супроводженням внутрішньо переміщених осіб та мешканців громади. Консультування відбуватиметься у приміщенні ЦНАПу на другому поверсі регіональними координаторами проєкту про:
– відновлення своїх прав на житло (з подальшим аналізом ситуації у громаді);
-житлові проблеми ВПО та членів громади, чиї будинки були пошкоджені/зруйновані у результаті бойових дій;
-а також усі види консультації людей, які втратили житло внаслідок війни (вразливих груп населення – осіб з інвалідністю, ВПО, жінок, що перебувають в скрутному становищі).
В подальшому,консультації відбуватимуться на постійній основі кожну другу середу місяця з 10-00 до 17-00 у приміщенні ЦНАПу на другому поверсі за адресою: смт Бородянка, вул. Центральна, 230а.
Також можна отримати онлайн консультації кожного робочого дня місяця за номерами телефонів регіональних координаторів:
– Вікторія Коломієць, тел.: +380930663653, e-mail:[email protected]
– Наталія Шевченко, тел.: +380674042626
Проєкт створено КМО ВГО «Громадська мережа ОПОРА» завдяки отриманому гранту від Програми «Підтримка організацій громадянського суспільства (ОГС)» в Україні у межах фінансової підтримки Посольства Великої Британії. Програма реалізується Crown Agents у партнерстві з International Alert і у співпраці з Crown Agents in Ukraine.

Читати також