До уваги громадян, що мають статус ВПО!

by hostwx

Якщо у вас було пошкоджено житлове приміщення/житловий будинок, але на сьогодні відновлено і ви проживаєте в ньому – просимо повідомити про це відділ праці та соціального захисту Бородянської селищної ради.

Згідно Постанови КМУ від 19.03.2022 № 333  «Про затвердження Порядку компенсації витрат за тимчасове розміщення (перебування) внутрішньо переміщених осіб» та підпункту 3, пункту 1 ст. 12 Закону України «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб» внутрішньо переміщенні особи зобов’язані повідомляти про зміну місця проживання структурний підрозділ з питань соціального захисту населення районних, районних у місті Києві державних адміністрацій, виконавчих органів міських, районних у містах (у разі утворення) рад за новим місцем проживання протягом 10 днів з дня прибуття до нового місця проживання».

Звертатись потрібно за адресою: смт Бородянка, вул. Центральна, 230А (ЦНАП, 1-й поверх, відділ праці та соціального захисту населення Бородянської селищної ради), особисто подавши заяву або у письмовому вигляді на юридичну адресу Бородянської селищної ради: 07801, смт Бородянка, вул. Центральна, 331.

Читати також