До уваги громадян!

by hostwx

До уваги громадян!

Бородянська селищна рада звертає вашу увагу, що в громаді розпочато та надалі набиратиме темпів відновлення як багатоповерхових будинків, так і приватного сектору. Також завдяки благодійним фондам уже встановлено двері, вікна та облаштовано дахи в приватному секторі.

Тема відновлення є найбільш актуальною та важливою у суспільстві. Тому Бородянська селищна рада відкрито комунікуватиме щодо процесів відбудови у громаді. Окрім того, ми звертаємо особливу увагу на якість виконаних робіт підрядником  та прагнемо, у разі виявлення неякісних робіт, їх оперативно виправити.

Просимо вас проявляти соціальну активність, долучатися до контролю щодо виявлення недобросовісного або неякісного виконання таких робіт. Зі скаргами про це звертайтесь до Бородянської селищної ради: смт Бородянка, вул. Центральна, 331, або за номером гарячої лінії: (+38) 068-3251700.

Наголосимо, що з частиною підрядників, які можуть бути недобросовісними, вже працюють правоохоронні органи. Бородянська селищна рада всебічно сприяє таким заходам.

Ми відкриті до співпраці та оперативного реагування!

Будьте свідомі та небайдужі!

 

Читати також