До уваги бізнесу!

by hostwx

ДО УВАГИ БІЗНЕСУ!

 10 листопада 2023 року о 10.00 год. в приміщенні Бородянського відділу Бучанської філії Київського обласного центру зайнятості (вул. Центральна 321) центр Дія.Бізнес у Бучі анонсують новий проєкт для мікро-, малого та середнього бізнесу Бородянської та Немішаївської територіальних громад —  інтенсив з написання грантових проєктів для власної справи «ГІД ПО ГРАНТАХ»*.
Дія.Бізнес у Бучі — це центр підтримки підприємництва та експорту, що ініційований Міністерством цифрової трансформації України. Метою діяльності центру є підвищення рівня підприємницьких компетенцій у веденні бізнесу в Україні та на зовнішніх ринках.
Керівниця центру Анна Страховська надасть відповідь на запитання:
✅ де шукати гранти?

✅ у чому проблематика грантів та яке є ефективне рішення?

✅ які умови реєстрації на інтенсив «Гід по грантах»?
Запрошуємо усіх бажаючих доєднатися до презентації програми!

*Захід організовано в межах програми міжнародної співпраці «EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП» за співфінансування Європейського Союзу та уряду Німеччини. Програма спрямована на підтримку економічної стійкості, відновлення та зростання України, створення найкращих умов для розвитку українських малих і середніх підприємств (МСП), а також підтримку інновацій та експорту. Детальніше: www.eu4business.org.ua

Стратегічний виконавець програми — німецька федеральна компанія Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Локальний партнер з виконання — Центр Дія.Бізнес у Бучі.

*За підтримки Бородянської та Немішаївської селищних рад

Читати також