До уваги ВПО!

by Redaktor

Громадська організація «РАДА ОСББ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ» повідомляє про те, що у рамках Проекту “Житло для життя: комплексні рішення для внутрішньо переміщених осіб (ВПО)” 12 лютого 2024 року з 11-00 до 15-00 відбуватиметься консультування з подальшим супроводженням внутрішньо переміщених осіб та мешканців громади. Консультування відбуватиметься у приміщенні ЦНАПу на 2-му поверсі за адресою: смт Бородянка, вул. Центральна, 230А.

Координатори Проекту “Житло для життя: комплексні рішення для внутрішньо переміщених осіб (ВПО)” проведуть консультування з подальшим супроводженням ВПО та мешканців громади з питань:

  • супровід ВПО щодо відновлення своїх прав на пошкоджене / знищене житло, а саме:
  • щодо надання компенсацій з використанням послуги «єВідновлення» за постановою КМУ від 21.04.2023 №381;
  • щодо надання компенсацій за знищені обʼєкти нерухомого майна за постановою КМУ від 30.05.2023 №600.

А також консультації для людей, які втратили житло внаслідок війни (вразливих груп населення – осіб з інвалідністю, ВПО, жінок, що перебувають в скрутному становищі).

Проект створено КМО ВГО «Громадська мережа ОПОРА» ОПОРА Київ  ЖИТЛО  завдяки отриманому гранту від Підтримка організацій громадянського суспільства в Україні  у межах  фінансової підтримки British Embassy Kyiv . Програма реалізується Crown Agents  у партнерстві з International Alert  і у співпраці з Crown Agents in Ukraine .

Читати також